Requirements

Увага!  Збір матеріалу на черговий випуск!

Ви філолог, пишете наукові статті і шукаєте журнал, де б Ваші праці побачили світ?

Тоді пропонуємо Вам надіслати результати Вашого дослідження до редакції рецензованого альманаху «Studia methodologica» і тим самим долучитися до формування чергового, 44, випуску.

Збірник вийде друком у листопаді 2017 року. Deadline подання матеріалів – 15 листопада 2017 року.

Наш альманах «Studia methodologica» є міжнародним фаховим виданням, його внесено до: міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus»
(http://jml2012.indexcopernicus.com/Studia+methodologica,p1545,3.html)

Науковий альманах «Studia methodologica» створено Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка спільно з Свєнтокшиським університетом імені Яна Кохановського в Кельцах (Польща) для публікації результатів досліджень у галузі методології гуманітарних наук.

Зверніть увагу, що матеріали друкуються мовою ориґіналу зі збереженням авторської стилістики. Авторський примірник надсилається поштою.

Увага! Статті, які присвячені творчості видатного українського письменника, поета, культурного діяча Богдана Лепкого у 44 номері друкуються безкоштовно.

 

Вимоги до оформлення матеріалів та інша інформація – завантажуйте в окремому файлі за цим посиланням.

 

 

Наш альманах «Studia methodologica» внесено до:

  • переліку фахових видань України за спеціальністю «філологія» (мовознавство, літературознавство) згідно з постановою від 01.07.2010 р. № 1-05/5, а також до
  • міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus»

Науковий альманах «Studia methodologica» створено Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка для публікації результатів досліджень у галузі методології гуманітарних наук. Видання має статус міжнародного, оскільки видається в співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Україна) з Університетом Яна Кохановського в Кєльцах (Польща).

Зверніть увагу, що матеріали друкуються мовою ориґіналу зі збереженням авторської стилістики. Авторський примірник надсилається поштою.