Requirements

Увага!  Збір матеріалу на черговий випуск!

Ви філолог, пишете наукові статті і шукаєте журнал, де б Ваші праці побачили світ?

Тоді пропонуємо Вам надіслати результати Вашого дослідження до редакції рецензованого альманаху «Studia methodologica» і тим самим долучитися до формування чергового, 44, випуску.

Збірник вийде друком у червні 2018 року. Deadline подання матеріалів – 31 травня 2018 року.

Наш альманах «Studia methodologica» є міжнародним фаховим виданням, його внесено до: міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus»
(http://jml2012.indexcopernicus.com/Studia+methodologica,p1545,3.html)

Науковий альманах «Studia methodologica» створено Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка спільно з Свєнтокшиським університетом імені Яна Кохановського в Кельцах (Польща) для публікації результатів досліджень у галузі методології гуманітарних наук.

Зверніть увагу, що матеріали друкуються мовою ориґіналу зі збереженням авторської стилістики. Авторський примірник надсилається поштою.

Вимоги до оформлення матеріалів та інша інформація – завантажуйте в окремому файлі за цим посиланням.

 

 

Наш альманах «Studia methodologica» внесено до:

  • переліку фахових видань України за спеціальністю «філологія» (мовознавство, літературознавство) згідно з постановою від 01.07.2010 р. № 1-05/5, а також до
  • міжнародної наукометричної бази даних «Index Copernicus»

Науковий альманах «Studia methodologica» створено Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка для публікації результатів досліджень у галузі методології гуманітарних наук. Видання має статус міжнародного, оскільки видається в співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Україна) з Університетом Яна Кохановського в Кєльцах (Польща).

Зверніть увагу, що матеріали друкуються мовою ориґіналу зі збереженням авторської стилістики. Авторський примірник надсилається поштою.